Szkolenie Medyczne z JBTactica

W naszym fachu…

Bardzo ważny jest sprzęt medyczny oraz wyszkolenie każdego z naszych ludzi aby w każdej sytuacji potrafił skorzystać z wszystkich elementów z których składa się IPMed. Początkiem sierpnia tego roku nawiązaliśmy współprace z firmą produkującą sprzęt medyczny, Dostaliśmy ogrom sprzętu do testu zaczynając od zwykłych bandaży po opaski uciskowe. Jeżeli mielibyśmy ocenić sprzęt bardzo znaną miarą od 0-10 ten sprzęt otrzymał by od nas ocenę 8/10. Sprzęt jest naprawdę wykonany z dobrych i wytrzymałych materiałów. Największe zaskoczenie wzbudziła w nas opaska uciskowa JBTacticals która pomimo naszych wstępnych obaw o to że nawet w najmniejszym stopniu nie dorówna popularnej opasce CAT. Nic bardziej mylnego opaska od JBT poradziła sobie równie dobrze jak popularny CAT, byliśmy zdziwieni wytrzymałością krępulca oraz płytki dociskowej.

Do testów dostaliśmy również całe skompletowane apteczki. Jeżeli chodzi o ich wyposażenie to znalazło się w nich wszystko czego potrzebuje poszkodowany przy pierwszej pomocy na polu walki. Jedyną rzeczą która nam troszkę przeszkadzała był rozmiar samej apteczki. Apteczka jest dość duża i kanciasta przez co strasznie utrudnia to noszeniew jej na pasie taktycznym co dla nas jest dość sporym minusem.

Podsumowując naszą całą wypowiedź, cały sprzęt medyczny jest naprawdę warty uwagi. Na pewno będziemy dalej z niego korzystać i sprawdzać w każdych warunkach nie tylko w terenie zurbanizowanym. Na pewno pojawi się jeszcze nie jeden post opisujący zachowanie sprzętu w różnorakich warunkach. Na ten moment możemy z czystym sercem odesłać was do sklepu JBTactical pracownicy na pewno pomogą wam dobrać wszystkie opatrunki jeżeli tylko poprosicie. Poniżej wrzucimy wam link z którego możecie zamówić sobie swoje pakiety medyczne oraz wiele innych rzeczy nie związanych z medycyną. Na stronie możecie również znaleźć okulary taktyczne-plecaki-pasy.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top