Relacja – 9-lecie „Patriot” i urodziny LakiStrzał

W dniach 7-8 października, mieliśmy przyjemność brać udział w wydarzeniu organizowanym przez Laki Strzał i Krakarmory z okazji otwarcia sklepu i 3 lat działalności strzelnicy!

Premierę na naszym stoisku reklamowym miał GunWall oraz baner, z których jesteśmy bardzo zadowoleni. Dzięki nim dostęp do naszego wyposażenia został ułatwiony, jednocześnie zyskaliśmy ochronę przed warunkami atmosferycznymi.

GunWall dodatkowo zawierał opisy broni i akcesoriów znajdujących się na nich, dzięki czemu zainteresowani mogli jeszcze łatwiej uzyskać informacje. Cały czas rozwijamy ten koncept i mamy nadzieję że na najbliższych wydarzeniach dołożymy kolejne cegiełki i zabawki do naszego stoiska.

Oprócz stoiska reklamowego zorganizowaliśmy również pokazy dynamiczne. Zaprezentowaliśmy na nich techniki wejść do pomieszczeń z drzwiami, otwierając je za pomocą symulowanych ładunków wybuchowych oraz przy użyciu strzelby.

Po wejściu do pomieszczenia zespół miał za zadanie „wyczyścić je” prowadząc ogień do tarcz, następnie ewakuować się do punktu bezpiecznego.

Więcej zdjęć z wydarzenia oraz z pokazu można zobaczyć w zakładce galeria.

Scroll to Top